AKTUALITY


Národní cena kvality

Focus People s.r.o. je hrdým držitelem významného ocenění Národní cena kvality České republiky v programu START PLUS – podnikatelský sektor. Ministerstvo průmyslu a obchodu a Rada kvality České republiky za podpory vlády ČR ve Španělském sále Pražského hradu slavnostně vyhlásily Národní ceny kvality České republiky za rok 2019. Národní ceny kvality se udělují ve více než 80 zemích světa podle totožných kritérií. Více zde.

The open group

The Open group

I pro rok 2020 jsme součástí mezinárodní skupiny The Open Group se stříbrným členstvím díky čemu pro Vás nabízíme certifikovaný kurz strategického řízení TOGAF® v nejnovější verzy 9.2

vyzva 97

Nová harmonizovaná FMEA 2019

Připravili jsme pro Vás nové školení FMEA 2019. Zapomeňte na rizikové číslo (RPN), pro hodnocení existuje speciální matice (priorita opatření AP). Je zde obrovský důraz na zapojení managementu a zahrnutí akcí do strategického plánu… Více informací o kurzu a změnách v metodice FMEA naleznete zde.

vyzva 97

Podnikové vzdělávání zaměstnanců II (výzva 97 OPZ)

Do výzvy č. 097 bylo podáno celkem 1 796 žádostí s celkovým objemem prostředků 3 031 624 895 Kč. V tuto chvíli je ukončen proces hodnocení. Příjemcům gratulujeme! Podrobnosti o této vývzvě naleznete zde: www.vyzva97.cz

Připravili jsme pro Vás seznam podporovaných kurzů zde.

vyzva 97

TOGAF® verze 9.2

Od roku 2019 jsme držitelé Commercial License pro kurz strategického řízení TOGAF® nejnovější verze 9.2. Kurz je zaměřený na strategické řízení organizace, je určen k tvorbě strategie a budování podnikové architektury orientované na obchodní cíle a dodávky služeb. Popisuje prověřené metody z praxe a je otevřen široké skupině zájemců z různých pozic.

vyzva 97

EXIN Agile Scrum

Naše společnost Focus People s.r.o. se stala Akreditovanou Tréninkovou Organizací pro Agile Scrum Foundation a Agile Scrum Master dne 17.1.2018. Jsme oprávněni pořádat kurzy a certifikační zkoušky s mezinárodně uznávaným certifikátem.