O nás

Focus People s.r.o. je Akreditovanou Tréninkovou Organizací pro mezinárodně uznávané certifikace PRINCE2®, ITIL®, AGILE SCRUM®. Nabízíme 25 akreditovaných kurzů MŠMT. Nabídka služeb je komplexní a napříč obory. V případě potřeby pomáháme klientovi s hledáním vhodných zdrojů financování těchto služeb.

Bez poplatku Vám pomůžeme s administrací dotovaných projektů. Realizujeme firemní i veřejné kurzy po celé České republice. Termíny a místo realizace školení jsou dle Vašeho výběru. Náš odborný projektový tým Vám nabízí bohaté zkušenosti s přípravou a realizací vzdělávacích projektů. Školení zaměstnanců zajišťujeme jako celek od nejnižších pozic až po TOP management. Realizace vzdělávacích aktivit a zavádění funkčních řešení tak navazuje na zmapované potřeby klienta.

Určitě i ve Vaší společnosti hledáte jasné řešení na nepřetržitou potřebu odborného školení a osobnostní připravenosti zaměstnanců. Proto průběžně sestavujeme aktuální témata pro vzdělávání dospělých, která vycházejí z reálných vzdělávacích potřeb firem pohybujících se nejen na českém trhu. Naším cílem je, aby pro Vás značka Focus People znamenala vždy snadnou, spolehlivou a dostupnou cestu ke vzdělávání všem zaměstnancům v oboru.

Pružně reagujeme na požadavky školení zaměstnanců při vývoji nových školících produktů. Díky „Best practices“ lektorů se zaměřujeme na vzdělávání praxí s důrazem na zavedení do reálného provozu. Rádi bychom se pro Vás stali inspirujícím partnerem, který Vám pomůže s rozvojem a vzděláváním zaměstnanců. V našich projektech obsazujeme pouze kvalifikované a certifikované lektory s prokazatelnou praxí a referencemi.

DEJ ČLOVĚKU RYBU A NASYTÍŠ HO NA CELÝ DEN. NAUČ ČLOVĚKA CHYTAT RYBY A NASYTÍŠ HO NA CELÝ ŽIVOT


Získali jsme dvě národní ceny kvality

Focus People s.r.o. je hrdým držitelem významného ocenění Národní ceny kvality České republiky v programu START PLUS – podnikatelský sektor a Kategorii Byznys. Ministerstvo průmyslu a obchodu a Rada kvality České republiky za podpory vlády ČR ve Španělském sále Pražského hradu slavnostně vyhlásily Národní ceny kvality České republiky za rok 2019. Národní ceny kvality se udělují ve více než 80 zemích světa podle totožných kritérií. Více zde.

Aktuálně


Působíme po celé ČR


6500

Školících dní

22800

Účastníků

51000

Proškolených osobo-dní

244

Počet míst školení

120

Aktivních lektorů

6

Průměrně kurzů denně

Naši klienti

Napsali o nás

Politika kvality

Naším cílem je zajistit Vám potřebné interní školení, koučink či implementaci v požadované kvalitě, na kterou se lze vždy spolehnout. Navíc za ceny obvyklé, které budou akceptovatelné pro Váš projekt. Naším standardem je poskytnout absolutní servis, tak, aby se klient vůbec o nic nemusel starat a přesto byly identifikovány a splněny stanovené a související požadavky. Každý náš klient má přiděleného realizátora kurzů, který zajišťuje vše, od pozvánek účastníkům, zajištění lektora, výrobu a distribuci materiálů na kurz až po vyhodnocení dotazníků a předání zpětné vazby klientovi.

Hlavní důraz v oblasti tematických školení klademe na stabilní kvalitu, zejména v oblastech lektorů, výuky a témat. Interaktivní přednášku nebo tematické tréninky pro Vás připraví naši vyškolení lektoři, kteří procházejí pravidelnými vzdělávacími semináři ukončenými závěrečnou certifikací. Tento systém vzdělávání je zcela unikátní a využívají ho přední světové společnosti. Námi dodávaný systém vzdělávání je velmi efektivní a spočívá především v uplatňování nabytých teoretických poznatků do praxe, a to formou praktických modelových situací.

Poskytujeme několik druhů standardních tematických školení, jichž se může zúčastnit jak nový zaměstnanec či absolvent, tak povýšený manažer nebo zaměstnanec připravující se na novou funkci. Zároveň školení mohou sloužit i jako motivační prvek pro Vaše zaměstnance, či mohou být součástí standardního rozvoje ve Vaší společnosti, například při práci s talenty nebo personálními rezervami.

Velice si vážíme přízně a důvěry našich klientů, kteří nám během let umožnili získat zkušenosti a zaujmout významné místo na českém trhu. Proto neustále zlepšujeme nejen prováděné vzdělávací akce, ale také celý systém managementu.


PRINCE2® / PRINCE2 Agile ® / ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.