O nás

Focus People s.r.o. je Akreditovanou Tréninkovou Organizací s mezinárodní certifikací a zkušební instituce pro mezinárodně uznávané certifikace PRINCE2®, ITIL®, AGILE SCRUM®. Nabízíme 25 akreditovaných kurzů MŠMT. Nabídka služeb je komplexní a napříč obory. V případě potřeby pomáháme klientovi s hledáním vhodných zdrojů financování těchto služeb.

Bez poplatku Vám pomůžeme s administrací dotovaných projektů. Realizujeme firemní i veřejné kurzy po celé České republice. Termíny a místo realizace školení jsou dle Vašeho výběru. Náš odborný projektový tým Vám nabízí bohaté zkušenosti s přípravou a realizací vzdělávacích projektů. Školení zaměstnanců zajišťujeme jako celek od nejnižších pozic až po TOP management. Realizace vzdělávacích aktivit a zavádění funkčních řešení tak navazuje na zmapované potřeby klienta.

Určitě i ve Vaší společnosti hledáte jasné řešení na nepřetržitou potřebu odborného školení a osobnostní připravenosti zaměstnanců. Proto průběžně sestavujeme aktuální témata pro vzdělávání dospělých, která vycházejí z reálných vzdělávacích potřeb firem pohybujících se nejen na českém trhu. Naším cílem je, aby pro Vás značka Focus People znamenala vždy snadnou, spolehlivou a dostupnou cestu ke vzdělávání všem zaměstnancům v oboru.

Pružně reagujeme na požadavky školení zaměstnanců při vývoji nových školících produktů. Díky „Best practices“ lektorů se zaměřujeme na vzdělávání praxí s důrazem na zavedení do reálného provozu. Rádi bychom se pro Vás stali inspirujícím partnerem, který Vám pomůže s rozvojem a vzděláváním zaměstnanců. V našich projektech obsazujeme pouze kvalifikované a certifikované lektory s prokazatelnou praxí a referencemi.

DEJ ČLOVĚKU RYBU A NASYTÍŠ HO NA CELÝ DEN. NAUČ ČLOVĚKA CHYTAT RYBY A NASYTÍŠ HO NA CELÝ ŽIVOT


Získali jsme národní cenu kvality

Focus People s.r.o. je hrdým držitelem významného ocenění Národní ceny kvality České republiky v programu START PLUS – podnikatelský sektor. Ministerstvo průmyslu a obchodu a Rada kvality České republiky za podpory vlády ČR ve Španělském sále Pražského hradu slavnostně vyhlásily Národní ceny kvality České republiky za rok 2019. Národní ceny kvality se udělují ve více než 80 zemích světa podle totožných kritérií. Více zde.

Aktuálně


Působíme po celé ČR


4483

Školících dní

14044

Účastníků

33342

Proškolených osobo-dní

Naši klienti

Napsali o nás